Kullanım Şartları
Menu
Sepetim

Kullanım Şartları

GİRİŞ

İş bu sözleşme www.seyhancanta.com ile üyesi arasındaki ilişkide uygulanacak şartları düzenlemektedir. Üye olmadan önce lütfen bu sözleşmeyi dikkatle okuyunuz, www.seyhancanta.com'u kullanmanız ile iş bu sözleşmenin tamamını okumuş, içeriğini tam olarak anlamış, tüm maddelerini kayıtsız şartsız kabul ettiğinizi ve onayladığınızı peşinen kabul etmiş sayılırsınız.


GENEL KURALLAR

1.www.seyhancanta.com'dan sadece 18 (onsekiz) yaşından büyük kişiler alışveriş yapabilirler. Üye formunu dolduran herkes 18 yaşından büyük olduğunu taahhüt eder ve bu koşula uygun olmadığı anlaşılan üyelikler geçersiz sayılır. Üye formunda verilen bilgiler doğru kabul edilir ve bilgilerin yanlış olmasından kaynaklanacak her türlü sonucun sorumluluğu üyenin kendisine aittir.

2. www.seyhancanta.com üyeliği başkasına ödünç verilemez, devredilemez, aksi takdirde doğabilecek tüm sorumluluk üyeye aittir, www.seyhancanta.com sorumlu değildir.

3. www.seyhancanta.com üyelik sözleşmesi, üyeliğiniz siz yada servis tarafından iptal edilmediği müddetçe geçerlidir. www.seyhancanta.com herhangi bir zamanda, hiçbir sebep belirtmeksizin herhangi bir üyenin üyeliğini iptal etme ve tüm kayıtlarını silme hakkına sahiptir.

4. Kullanıcı adı ve şifrenin korunması/gizliliği üyeye aittir. www.seyhancanta.com unutulan, kaybedilen, ele geçirilen kullanıcı adı ve şifrelerden ve bunların tekrar sağlanmasından sorumlu tutulamaz.

5. www.seyhancanta.com kullanım şartlarını dilediği zaman değiştirme hakkına sahiptir. Yenilenmiş ve güncel kullanım şartları www.seyhancanta.com’da yayınlanacak, www.seyhancanta.com tarafından gerek görüldüğü takdirde e-posta ile bildirilecektir. Değiştirilmiş kullanım şartları, www.seyhancanta.com’da yayınlandığı andan itibaren geçerli olacak ve bu sitenin veya sağladığı hizmetlerin kullanımı o andan itibaren yenilenmiş kullanım şartlarına bağlı olacaktır.

6. www.seyhancanta.com, üyelerinin verdiği ve veri tabanında bulunan bilgileri, istatistiksel bilgilere dönüştürmek, reklam ve pazarlama alanında kullanmak, site kullanıcılarının genel eğilimlerini belirlemek, içeriğini ve servislerini zenginleştirmek için kullanabilmek hakkına sahiptir.

7. www.seyhancanta.com veri tabanına yapılabilecek saldırılar sonucu üyelik bilgilerinin kötü amaçlı kişilerin eline geçmesi ve bunların kötü niyetli kullanılması halinde doğabilecek sonuçlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.


SİTE KULLANIM ŞARTLARI

1. www.seyhancanta.com'a üye olan herkes alışveriş yapabilir.

2. www.seyhancanta.com'da satışa sunulan tüm ürünlerin fiyatları ve uygulanan satış koşulları, yalnızca www.seyhancanta.com'da geçerlidir.

3. Seyhan Çanta, www.seyhancanta.com'da yayınlanan fiyatları, görselleri, özellikleri ve tüm diğer bilgileri önceden haber vermeden değiştirme hakkını saklı tutar.

4. www.seyhancanta.com, dizgi ve sistem hatalarından kaynaklanan fiyat ve içerik hatalarından sorumlu değildir. www.seyhancanta.com, fiyatı hatalı gösterilen siparişleri iptal etme hakkını saklı tutar.

5. Çeşitli sebeplerle, sipariş verilen ve gönderimi yapılamayan ürünlerin üretimi mümkün olmayabilir. Bu durumda siparişi veren kişi, e-posta ya da telefon aracılığıyla bilgilendirilir.

6. Üyenin internet üzerinden vereceği siparişlerinde, www.seyhancanta.com tarafından onay e-postası gönderilene kadar sipariş olarak geçerli olmayacaktır. Üyenin siparişlerini kabul etme karar yetkisi www.seyhancanta.com’undur.

7. Havale/EFT siparişlerinin işleme alınma tarihi, siparişin hazır olduğu tarih değil, ödemenin banka hesaplarımıza ulaştığının görüldüğü tarihtir. Havale/EFT siparişlerinde, 1 hafta içinde ödemesi gerçekleştirilmeyen siparişler iptal edilebilir.

8. Ödeme kredi kartı ile yapılırsa ve üyenin gerçek olmayan veya başkasına ait bir kredi kartı numarası kullandığı tespit edilirse, www.seyhancanta.com’un, üyenin siparişini kendine bildirme gereği duymadan sonlandırma hakkı saklıdır.

9. www.seyhancanta.com'da yayınlanan hiçbir metin ya da görsel materyal izinsiz olarak kullanılamaz. Bu sitede yer alan hiçbir materyal vb. içerikler, Gedik Ticaret'in izni olmadan, başka mecralarda yayınlanamaz, kopyalanamaz, tekrar üretilemez.

www.seyhancanta.com web sitesini kullandığınızda, yukarıdaki hüküm ve koşulları okumuş, anlamış ve kabul etmiş olmaktasınız.